Oprawa Pracy z Gwarancją Obrony

Studencie! Termin obrony zbliża się wielkimi krokami? Zastanawiasz się gdzie wydrukować i oprawić swoją pracę? Już nie musisz zaprzątać sobie tym głowy. COPY Landia wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom, w trzech oddziałach na terenie Krakowa wydrukujesz i oprawisz Swoją pracę z “Gwarancją Obrony”… Tak, tylko u nas! “Oprawa Pracy z Gwarancją Obrony!” lub zwrot kosztów oprawy 🙂 Jak by tego było mało do każdej oprawy dorzucamy kupon rabatowy wykorzystania u partnerów akcji.

Dla leniwych i zapracowanych przygotowaliśmy dogodny sposób druku i oprawy prac!

Nie musisz stać w kilometrowych kolejkach, wystarczy że wypełnisz prawidłowo formularz i dołączysz go do zamówienia. Zamówienia można składać 24h na dobę 7 dni w tygodniu na adres e-mail przypisany do danego oddziału lub poprzez system wysyłania plików. Gotową pracę będziesz mógł odebrać w dogodnym terminie w 3 oddziałach na terenie Krakowa lub po prostu przywieziemy ją pod wskazany adres.

Pamiętaj że w COPY Landii poza gwarancją obrony otrzymujesz zawsze gwarancje najwyższej jakości i indywidualne podejście do każdego Klienta! 🙂

Zapoznaj się z warunkami akcji!

 • Druk na papierze klasy PREMIUM

Oferujemy druk na papierze Double A, jest to papier klasy premium, znany ze swojej wysokiej jakości, doskonałych właściwości eksploatacyjnych i jest przyjazny dla środowiska. Gładka powierzchnia Double A pozwala na dobre przenoszenie tonera, co sprawia, że kopie są tak samo ostre jak oryginał. Naturalna biel Double A zapewnia wysoki kontrast wydruku i odporność na płowienie. Wysoka nieprzezroczystość i doskonała formacja wynikająca z wysokiej jakości włókna Double A pozwala na dwustronne wykorzystanie. Papier bez kwasowy ma dłuższy dopuszczalny okres przechowywania, a więc jest doskonały do przechowywania dokumentów. To tylko kilka atutów oferujemy wydruk na papierze Double A. Oferujemy 3 grubości papieru Double A oraz około 30 rodzajów innych papierów.

 • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ wydruku cyfrowego w barwie kolorowej lub czarno białej

Oferujemy najwyższą jakość w technologii laserowej (cyfrowej) na maszynach marki Ricoh, Océ i Konica Minolta. Nowoczesna technologia maszyn zapewnia najwyższą jakość wydruków z możliwością skalowania obrazu w zakresie od 25% do 400%, wielokrotnego powielania na stronie, drukowania dwustronnego oraz umożliwia stosowanie wielu innych funkcji edycyjnych na różnorodnych podłożach.

 • Aż 10 rodzajów opraw, także z Logo Twojej Uczelni

Oferujemy aż 10 rodzajów opraw, począwszy od najbardziej popularnej, typu laminowanie po oprawę twardą zwaną również kanałową.

 • Zszywanie (do 220 kartek).
 • Laminowanie (Mat / Błysk)
 • Bindowanie plastikowe.
 • Bindowanie metalowe.
 • Bindowanie spiralne.
 • Termobindowanie (do 120 kartek).
 • Miękka: listwa wsuwana, listwa zatrzaskowa, kanałowa.
 • Twarda: kanałowa z napisem Praca (Maturalna, Inżynierska, Dyplomowa, Licencjacka, Magisterska, Doktorska lub z indywidualnym napisem czy grafiką).
 • Twarda: kanałowa z kieszenią na rysunki techniczne i napisem Praca (Maturalna, Inżynierska, Dyplomowa, Licencjacka, Magisterska, Doktorska lub z indywidualnym napisem czy grafiką).
 • Twarda: klejona / introligatorska skóropodobna (do 400 kartek).
 • Twarda: klejona / introligatorska personalizowana (do 400 kartek).
 • GWARANCJA OBRONY lub zwrot kosztów oprawy! 🙂

Tylko w naszych punktach usługowych wydrukujesz i oprawisz swoją pracę z gwarancją obrony, a to wszystko w błyskawicznym tempie i jednocześnie najwyższej jakości. Gdyby jednak powinęła się noga, zawsze masz możliwość powrotu do nas, a my oddamy Ci poniesione koszty oprawy!

 • Zdjęcia do dyplomu w super promocyjnej cenie już od 16,99 zł

Dla pełnego usatysfakcjonowania naszych nowych Inżynierów, Magistrów czy Doktorów przygotowaliśmy promocyjną cenę na wykonania i wydruku zdjęć do dyplomu w technice cyfrowej. Za kwotę 9,99 otrzymujesz 4 zdjęcia lub 8 w cenie 14,99 w rozmiarze 4,5 x 6,5 cm z odbiorem w ciągu 15 minut. UWAGA!!! Zdjęcia wykonujemy tylko i wyłącznie w oddziałach SNAP Landia – FOTO EXPRESS.

Podane ceny zawierają 23% podatku VAT.

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się z nami. Nasz wykwalifikowany zespół chętnie udzieli Ci wszelkich informacji i pomoże dobrać najlepsze rozwiązania.