Formy Płatności

Formy Płatności

PRZELEW ONLINE – PayU

System płatności internetowych obsługiwany jest przez PayU w obrębie wskazanych poniżej banków:

Jeśli Twój bank nie występuje na liście obsługiwanych, należy wybrać ikonę “Przelew bankowy” i dokonać wpłaty zgodnie z danymi podanymi przez system. “Przelew bankowy” jest traktowany jak standardowy przelew z banku do banku i czas jego realizacji może wynieść 1-3 dni roboczych (data wpłaty to data zaksięgowania wpływu na naszym koncie).

 

 TRADYCYJNY PRZELEW BANKOWY

Można dokonać zapłaty za zamówienie tradycyjnym przelewem bankowym. Czas jego realizacji w zależności od banku może wynieść 1-3 dni roboczych (data wpłaty to data zaksięgowania wpływu na naszym koncie). Aby przyspieszyć realizację prosimy o przesłanie bankowego potwierdzenie wpłaty (plik pdf można pobrać z systemu bankowego po zrealizowaniu wpłaty) na adres bok@copylandia.pl.

 

FAKTURA Z ODROCZONYM TERMINEM PŁATNOŚCI

Opcja ta możliwa jest wyłącznie dla Szkół, Uczelni, Urzędów, jednostek Administracji Publicznej. O odroczony termin płatności mogą ubiegać się też Klienci, którzy posiadają pozytywną historię współpracy. Weryfikacja odbywa się ręcznie na indywidualnych zasadach. Po pozytywnej weryfikacji Klient otrzymuje opcję płatności odroczonej do wysokości indywidualnie ustalonej kwoty. W przypadku nieterminowego regulowania zobowiązań opcja ta może zostać wyłączona.