ricoh-a0.png


Oferujemy Państwu wodoodporne wydruki wielkoformatowe, plotowanie CAD / GIS w innowacyjnej technologii Liquid Gel. Obecnie jako pierwszy i jedyny punkt usługowy na terenie Krakowa wykonujemy wydruki (plotowanie) formatu A0+ (914 mm), w najwyższej jakości technologii laserowej (cyfrowej) na maszynie marki Ricoh MP CW2200SP. Nowoczesna technologia urządzenia zapewnia najwyższą jakość wydruku na różnorodnych podłożach, jakimi są: papier niepowlekany 80/90g, papier foto-mat powlekany 180g a także papier foto-półbłysk 190g. Innowacyjna technologia LIQUID GEL sprawia, że wydruki szybko wysychają, nie rozmazują się i są bardzo odporne na warunki atmosferyczne (wodoodporne). Idealne rozwiązanie dla architektów, inżynierów, geodetów i konstruktorów. W w/w technologi oferujemy Państwu druk w formacie A2-A0+ w barwie czarno białej jak i kolorowe oraz wysokiej rozdzielczości 1200 dpi. Drukujemy z plików: JPG / TIF / BMP (programy graficzne), PDF (Arobat Reader), DOC / DOCX (Microsoft Word), DWG / DXF (AutoCAD).

Kilka słów o Ricoh MP CW2200sp

Nowa, innowacyjna technologia druku Liquid Gel™ Po raz pierwszy ta innowacyjna technologia opracowana przez Ricoh została wykorzystana przy projektowaniu urządzenia szerokoformatowego. Dzięki temu, że wszystkie wydruki w technologii żelowej wysychają bardzo szybko, nowe urządzenie gwarantuje wysoką produktywność, jak również najwyższą dokładność przy druku bardzo cienkich linii (CAD). Korzystając z technologii Liquid Gel™ możesz zapomnieć o rozmazanych wydrukach.

Nowoczesny system skanowania. Wbudowany skaner CIS z 5 sensorami zapewnia optymalną jakość i czystość skanowanych dokumentów. Maksymalna rozdzielczość skanowania to 600dpi. maksymalna szerokość skanowania wynosi 914 mm.

Najwyższe standardy bezpieczeństwa. Posługujesz się poufną dokumentacją? Urządzenie Ricoh MP CW2200SP jest wyposażone w najlepsze dostępne funkcjonalności zabezpieczające Twoje dokumenty i dane. Bez względu na to, czy zagrożenie będzie z zewnątrz czy z wewnątrz Twojej firmy. Standardowo urządzenie posiada autoryzację administratora oraz użytkownika, zabezpieczenie skanowanych dokumentów poprzez szyfrowaną transmisję PDF oraz autoryzację zewnętrzną, która zabezpiecza przed spoofingiem. Szyfrowanie książki adresowej i danych zabezpiecza informacje zapisane na Aficio MP CW2200SP, nawet jeżeli wbudowana pamięć urządzenia dostałaby się w niepowołane ręce. Oprócz tego, szyfrowanie HDD zabezpiecza przed wyciekiem danych (np. w przypadku sprzedaży urządzenia) ponieważ pozwala Ci na automatyczne nadpisanie wszystkich danych tymczasowych znajdujących się na dysku.

Dbamy o środowisko. Aficio MP CW2200SP zużywa o 90% mniej energii niż wszystkie poprzednie modele Ricoh. Maksymalny pobór mocy w trakcie ciągłej pracy to 180 W lub mniej, co staje się zdecydowaną przewagą nad wszystkimi dostępnymi urządzeniami kolorowymi na rynku. Urządzenie jest zgodne z dyrektywami RoHS oraz spełnia normy Energy Star.